#258 Викидання сміття
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 3/15/2019
потребує уточнення
Адреса
вулиця Герасима Кондратьєва, 165/71, Суми, Сумська область, Україна, 40000
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google