#256 Викидання сміття
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 2/15/2019
потребує уточнення
Адреса
Кіровоградська область, вул.Гагаріна, буд.37-39. Координати 48°57'28.4"N 32°14'00.8"E
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google